A Nárcisz Oroszhegyi Vendéglátók Egyesülete ünnepre készül:
2014 november 14.-én, pénteken fogja átvenni ünnepélyes keretek között az újonnan elkészült népviseleti darabokat.
A székely ruhák előállítási költségeinek fő támogatója a Hargita Megyei Tanács, mely 2014 tavaszán írt ki pályázatot erre a célra.
Az esemény meghívottjai között szerepel a Hargita Megyei Tanács képviselője, és Oroszhegy polgármestere is, a Nárcisz Oroszhegyi Vendéglátók Egyesülete tagjain kívül.

